بوم گردی تبریز

اگر دلتان میخواهد در روستای کندوان  زندگی در خانه صخره ای را تجربه کنید ما این خانه های کله قندی را که مجوز اسکان میهمان دارند را به شما پیشنهاد میکنیم.

سایت بوم گردی – بوم گردی روستایی

حتی اگر شده یک شب در روستا کندوان اسکان داشته باشید مطمئنا تجربه بیاد ماندنی خواهد بود فقط پیشنهاد میکنم پنج شنبه و جمعه را برای رفتن به کندوان انتخاب نکیید بلکه وسط هفته که آرومتر هست به روستای کندوان سفر کنید.

و همچنین اگر بدنبال ویلا در استان هستید با ما تماس بگیرید. 09145809575

اجاره سوئیت ، هتل آپارتمان

Kandovan Village

خاطره ای بیاد ماندنی،تجربه زندگی در روستا،بوم گردی تبریز و روستاهای اطراف تبریز را از ما بخواهید

شماره 10

خانه صخره ای در روستای کندوان تبریز جهت اجاره ظرفیت 5 نفر

قیمت فقط  250 هزار تومان

تلفن رزرو 09145809575

شماره 11

خانه صخره ای در روستای کندوان تبریز جهت اجاره

ظرفیت 6  نفر   مبلغ اجاره فقط 200هزار تومان

تلفن رزرو 09145809575

شماره 12

خانه صخره ای در روستای کندوان تبریز جهت اجاره

ظرفیت تا 8 نفر قیمت فقط 200 هزار تومان

تلفن رزرو 09145809575

شماره 13

خانه صخره ای در روستای کندوان تبریز جهت اجاره

ظرفیت 4نفر 150 هزار تومان

تلفن رزرو 09145809575

بوم گردی تبریز

سایت بوم گردی تبریز :

در مقایسه با هتل کندوان قیمت خانه های کله قندی کندوان خیلی بصرفه تر هست.

شماره 14

خانه صخره ای در روستای کندوان تبریز جهت اجاره

ظرفیت 4نفر 200 هزار تومان

تلفن رزرو 09145809575

بوم گردی تبریز

شماره 15

خانه صخره ای در روستای کندوان

تلفن رزرو 09145809575

شماره 16

هتل کاروانسرای شاه عباسی

تلفن رزرو 09145809575

بوم گردی تبریز

شماره 17

ویلای دو خوابه  اجاره ای در روستاهای اطراف کلیبر

فاصله از تبریز 2 ساعت – کنار رودخانه و طبیت سر سبز با صدای پرنده گان و با فاصله یک ساعت و نیم پیاده روی آبشار زیبایی رو داره

دارای آب ، برق ، گاز کپسول _ سه و نیم کیلومتر جاده خاکی داره ، اگر اهل طبیعت گردی هستید اینجا رو انتخاب کنید . جای بکر و خیلی خیلی دنجی هست  از پنجره ویلا رود خونه رو می بینید و صدای شرشر آب و پرندگان را خواهید شنید . ممکنه اگر یک خانواده باشید کمی احساس ترس داشته باشید چون فقط 4 تا خانواده تو این روستا زندگی میکنند و فاصله نزدیکترین خونه حدودا سیصد متر هستش . معمولا جمعه ها تور طبیعت گردی با مینی بوس میارند به آبشار این منطقه  . اما وسط هفته ها اصلا کسی اینجا نیست. کاملا منطقه بکر هستش . بنده راهنمای گردشگری آذربایجان شرقی هستم و خودم با خانواده تو این ویلا بودم . حس و حال بسیار خوبی داره . فقط جاده خاکی کمی مشکله . شاید به همین خاطر منطقه بکر  مونده . ولی جای نگرانی نیست ماشین تا جلوی ویلا میره .

قیمت 250 هزار تومان ظرفیت تا  10 نفر

تلفن رزرو 09145809575

بوم+گردی+تبریز

 

بوم گردی واژه ای است که امروزه در گردشگری بسیار رواج یافته است. در واقع با پیشرفت صنعت حمل و نقل و فناوری اطلاعات در دنیای امروز، دورترین نقاط زمین هم در دسترس گردشگران قرار گرفته و در این بین بسیاری از گردشگران به طبیعت گردی و تجربه زندگی در محیط های بومی تمایل دارند اما این تجربه باید به گونه ای باشد که به محیط طبیعی صدمه ای وارد نکند.

در پاسخ به این اشتیاق گردشگران به طبیعت گردی و در راستای پایداری زیست بوم و فرهنگ جوامع محلی و همچنین در جهت حفاظت از محیط زیست، مفهومی نو به نام ” بوم گردی “متولد شد که نوعی نگرش ویژه و آینده نگرانه به گردشگری است. بوم گردی بر اساس جغرافیای اقلیمی و قومی، اشکال مختلفی دارد و در هر منطقه دارای جذابیت های منحصر به فردی است که گردشگران به ویژه گردشگران خارجی را مجذوب خود می کند.گردشگران در تجربه بوم گردی، علاوه بر آشنایی با مهمان نوازی ایرانی و سنت ها و آداب و رسوم هر منطقه می توانند از طبیعت بکر هم لذت برده و آرامشی توصیف ناپذیر را تجربه کنند.

 

از جمله اهداف تاسیس اقامتگاه های بوم گردی، می توان به توسعه پایدار گردشگری، احیای ارزش های سنتی و بومی، کمک به اقتصاد جامعه محلی و حفظ محیط زیست اشاره کرد. در واقع گردشگری فرصت‌ های زیادی را برای کسب و کارهای کوچک خانوادگی و جوامع محلی ایجاد می‌ کند که از جمله این فرصت ها توسعه اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی در نواحی مختلف کشور است. اغلب این اقامتگاه ها خانه هایی قدیمی می باشند که احیا و بازسازی شده اند. در این نوع اقامتگاه ها تلاش بر آن است تا گردشگران با آداب و رسوم، روش سنتی زندگی مردم بومی و غذاهای محلی آشنا شوند. در این اقامتگاه ها که تقریبا همگی آن ها به صورت خانوادگی ارائه خدمات می کنند، سعی بر این است تا میهمانان با شیوه سنتی زندگی در آن محل خاص آشنا شده و از غذاهای محلی آنجا استفاده و در محیطی طبیعی، سفر خود را به انجام برسانند.

طراحی داخلی و خارجی اقامتگاه های بوم گردی نیز باید با رویکرد بهره برداری از مبلمان و تجهیزات سنتی و بومی صورت گرفته تا علاوه بر آن که رفاه گردشگران را تامین می کنند، فرصتی را جهت آشنایی گردشگران با فرهنگ و سنت های مردم منططقه فراهم کنند.

 

در نهایت می توان گفت آنچه شاید امروز می‌تواند سبب توسعه پایدار گردشگری در کشور شود، به رسمیت شناختن اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی و توسعه آن ها است