بوم گردی تبریز

اقامتگاه بوم گردی کندوان

اگر  بدنبال بوم گردی تبریز کندوان و ویلا در روستاهای بکر و خوش آب و هوای اطراف تبریز هستید و میخواهید در اقامتگاه های مجوز دار میراث فرهنگی  اقامت داشته باشید و زندگی در خانه های  بوم گردی را تجربه کنید آدرس را درست آمده اید ما ساکن شهر تبریز هستیم و جاهایی رو که معرفی میکنیم واقعی هست و از سایت های دیگر کپی نکرده ایم و تمام خانه های بومگردی استان را در دست داریم  . فقط کافیه به ما اعنماد کرده و برنامه سفر تان را به ما بسپارید . ما خودمان برایتان پکیج سفر در استان رو مینویسیم و شما میتواند بهترین روزهای زندگی تان را در اقامتگاه های ما تجربه کنید .

سایت بوم گردی تبریز – بوم گردی روستایی در آذربایجان شرقی

روستاهای اطراف تبریز از کندوان گرفته تا روستاهای کلیبر و عنصرود  و … ما اقامتگاه داریم.

درباره روستای کندوان بهتون بگم : حتی اگر شده یک شب در روستا کندوان اسکان داشته باشید مطمئنا تجربه بیاد ماندنی خواهد بود فقط پیشنهاد میکنم پنج شنبه و جمعه را برای رفتن به کندوان  البته در تابستان انتخاب نکیید بلکه وسط هفته که آرومتر هست به روستای کندوان سفر کنید.

و همچنین اگر بدنبال ویلا در استان هستید با ما تماس بگیرید. 09145809575

اجاره سوئیت ، هتل آپارتمان

خانه های،بوم گردی تبریز و روستاهای اطراف تبریز را از ما بخواهید

شماره 10

بوم گردی تبریز کندوان

اجاره خانه صخره ای در کندوان 

امکانات موجود اقامتگاه بوم گردی

1- دارای یک تختخواب دو نفره و  دو تخت سینگل ، حمام و سرویس بهداشتی داخل واحد   سرویس بهداشتی فرنگی 3- آشپزخانه دارای ظروف مناسب برای پخت پز و پذیرایی 4- کتری و قوری چای   5- چای و قند  6- اجاق گاز 7- تلوزیون با گیرنده دیجیتال 8- دو دست رختخواب محلی 9- ارائه صبحانه محلی با نان و فراورده های محلی در صورت درخواست مهمانان عزیز 11- میز ناهارخوری سنگی ، مبله ، دو خوابه دو بلکس

ظرفیت تا 6 نفر ، این واحد دوبلکس هست و بسیار بسیار شیک و جداب میباشد. بهترین خانه های روستای کندوان  هست ، به اندازه هتل شیک و تر و تمیز هست حتی بیشتر

قیمت 600 هزار تومان

فاصله زمانی از تبریز یک ساعت

پیشنهاد مدیر سایت تبریزتوریست : با توجه به اینکه بنده ساکن شهر تبریز بوده و تور لیدر رسمی کارت دار هستم کاملا به جازبه های گردشگری آذربایجان شرقی  و روستاهای اطراف تبریز کاملا آشنا هستم حالا پیشنهادم راجع به اقامت در روستای کندوان چیه؟ برای اقامت و تفریح در روستای کندوان در فصل تابستان روزهای پنج شنبه و جمعه رو انتخاب نکنید . چون دوستتون دارم و نمیخوام بجای  هوای سالم تو ریه هاتون آزبست بره بقدری ماشین و ترافیک هست که حال آدم بهم میخوره . بجاش شنبه تا چهارشنبه رو برید. منم دعا کنید.

رزرو از ظریق تلگرام  ، واتس آپ یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575 تلفن رزرو 

شماره 12

اقامتگاه بوم گردی در تبریز و اطراف را از ما بخواهید .

ظرفیت تا 4 نفر قیمت فقط 600  هزار تومان

نفر اضافی 50 هزار تومان

رزرو از ظریق تلگرام یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575

بوم گردی تبریز
بوم گردی تبریز
بوم گردی تبریز
بوم گردی تبریز

شماره 15

اقامتگاه بوم گردی در روستای کندوان تبریز

تلفن رزرو 09145809575

شماره 16

هتل کاروانسرای شاه عباسی

این اقامتگاه سنتی در مسیر تبریز به  مرند هست .

رزرو از ظریق تلگرام یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575

قیمت اتاق ها

دو نفره ( دو تخت یک نفره ) 500 هزار تومان

سه نفره ( یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره ) 580 هزار تومان

چهار نفره ( یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره ) 680 هزار تومان

پنج نفره ( پنج تخت تک نفره ) 800 هزار تومان

پنج نفره VIP  950 هزار تومان

صبحانه رایگان

کودکان بالای شش سال محاسبه میشوند

مینی بار داخل اتاق در صورت استفاده محاسبه می شود.

شماره 17

روستاهای اطراف کلیبر

فاصله از تبریز 2 ساعت – کنار رودخانه و طبیعت سر سبز با صدای پرنده گان و با فاصله یک ساعت و نیم پیاده روی آبشار زیبایی رو داره

دارای آب ، برق ، گاز کپسول _ سه و نیم کیلومتر جاده خاکی داره ، اگر اهل طبیعت گردی هستید اینجا رو انتخاب کنید . جای بکر و خیلی خیلی دنجی هست  از پنجره ویلا رود خونه رو می بینید و صدای شرشر آب و پرندگان را خواهید شنید . ممکنه اگر یک خانواده باشید کمی احساس ترس داشته باشید چون فقط 4 تا خانواده تو این روستا زندگی میکنند و فاصله نزدیکترین خونه حدودا سیصد متر هستش . معمولا جمعه ها تور طبیعت گردی با مینی بوس میارند به آبشار این منطقه  . اما وسط هفته ها اصلا کسی اینجا نیست. کاملا منطقه بکر هستش . بنده راهنمای گردشگری آذربایجان شرقی هستم و خودم با خانواده تو این ویلا بودم . حس و حال بسیار خوبی داره . فقط جاده خاکی کمی مشکله . شاید به همین خاطر منطقه بکر  مونده . ولی جای نگرانی نیست ماشین تا جلوی ویلا میره . جای امنی هست . اگر تعداد نفرات زیاد باشه تا ده نفر هم ظرفیت داره. اگر دنبال هوایه سالم و سکوت کامل هستی اینجا رو پیشنهاد میکنم.

قیمت 250 هزار تومان

رزرو از ظریق تلگرام یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575

بوم+گردی+تبریز

شماره 18

بوم گردی آدربایجان شرفی – روستاهای اطراف شهرستان کلیبر در فاصله چند کیلومتر آبشار
مبلغ اجاره خانه بوم گردی در ایام پیک  و روزهای پنج شنبه و جمعه 220 هزار تومان  و سایر ایام 170 هزار تومان
ظرفیت پذیرش اولیه 5 نفر و بیش از آن تا حداکثر 10 نفر ، هر نفر اضافی 50 هزار تومان

رزرو از ظریق تلگرام یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575

امکانات موجود اقامتگاه بوم گردی

1- دارای دو تختخواب تک نفره و دو مبل تخت شو   2- مبل کاناپه ، حمام و سرویس بهداشتی داخل واحد 3- آشپزخانه دارای ظروف مناسب برای پخت پز و پذیرایی 4- چای ساز برقی  5- چای و قند  6- اجاق گاز 7- تلوزیون با گیرنده دیجیتال 8- شش دست رختخواب محلی 9- پارکینگ 10- ارائه صبحانه محلی با نان و فراورده های محلی در صورت درخواست مهمانان عزیز 11- میز ناهارخوری شش نفره

شماره 19 

ویلا اجاره ای در اطراف تبریز

اگر بدنبال یک جای دنج و خوش آب و هوا هستی شماره 19 رو پیشنهاد میکنم.

خانه ویلایی در مسیر اسکو  برای رزرو به شماره 09145809575  در تلگرام یا واتس اپ پیغام بفرستید.

خانه هایی بو گردی تبریز را از ما بخواهید.  البته خانه های امن و مطمئن

یخجال ، اب چشمه موجود در ویلا ، اجاق گاز ،

دو طبقه ، طبقه همکف 40 متر ، دستشویی ، دارای آشپزخانه ، ظرفیت 4 نفر مبلغ 200 هزار تومان برای هر شب

طبقه دوم یک خوابه ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تراس 16 متر ، متراز پذیرایی 40 متر  ، باغ در اختیار 2500 متر ، دارای برق ، اب از چشمه لوله کشی شده ، گاز روشن ، صبحانه ،

ظرفیت هر واحد 5 نفر قیمت برای 5 نفر هر شب 400 هزار تومان

ویلا اجاره ای در تبریز
بوم گردی تبریز
بوم گردی تبریز
بوم گردی تبریز

اقامتگاه بوم گردی آذربایجان شرفی

حالا میخوام نقشه استان رو ببینید  تا منطقه رو کامل بشناسید و  از اقامتگاه های بوم گردی آدربایجان شرقی نهایت استفاده ببرید. در ضمن بنده اهل تبریز هستم و تور لیدر رسمی کارت دار  و اقامتگاه هایی و که معرفی میکنم همه امن با امکانات خوب و همچنین دسترسی راحتی دارند.

رزرو از ظریق تلگرام یا دایرکت اینستاگرام  instagram.com/tabriz.tourist

09145809575

رستوران و باغچه سنتی ایمانی

بهترین رستوران های تبریز

/
بهترین رستوران های تبریزرستوران حسینی در بازار تبریز یکی د…

رستوران صفا

/

خانه قدکی

/

خانه نیکدل

/

خانه مشروطه

/

موزه صدا

/
 

موزه قاجار

/

موزه عصر آهن تبریز

/

موزه آذربایجان

/

 

بوم گردی واژه ای است که امروزه در گردشگری بسیار رواج یافته است. در واقع با پیشرفت صنعت حمل و نقل و فناوری اطلاعات در دنیای امروز، دورترین نقاط زمین هم در دسترس گردشگران قرار گرفته و در این بین بسیاری از گردشگران به طبیعت گردی و تجربه زندگی در محیط های بومی تمایل دارند اما این تجربه باید به گونه ای باشد که به محیط طبیعی صدمه ای وارد نکند.

در پاسخ به این اشتیاق گردشگران به طبیعت گردی و در راستای پایداری زیست بوم و فرهنگ جوامع محلی و همچنین در جهت حفاظت از محیط زیست، مفهومی نو به نام ” بوم گردی “متولد شد که نوعی نگرش ویژه و آینده نگرانه به گردشگری است. بوم گردی بر اساس جغرافیای اقلیمی و قومی، اشکال مختلفی دارد و در هر منطقه دارای جذابیت های منحصر به فردی است که گردشگران به ویژه گردشگران خارجی را مجذوب خود می کند.گردشگران در تجربه بوم گردی، علاوه بر آشنایی با مهمان نوازی ایرانی و سنت ها و آداب و رسوم هر منطقه می توانند از طبیعت بکر هم لذت برده و آرامشی توصیف ناپذیر را تجربه کنند.

 

از جمله اهداف تاسیس اقامتگاه های بوم گردی، می توان به توسعه پایدار گردشگری، احیای ارزش های سنتی و بومی، کمک به اقتصاد جامعه محلی و حفظ محیط زیست اشاره کرد. در واقع گردشگری فرصت‌ های زیادی را برای کسب و کارهای کوچک خانوادگی و جوامع محلی ایجاد می‌ کند که از جمله این فرصت ها توسعه اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی در نواحی مختلف کشور است. اغلب این اقامتگاه ها خانه هایی قدیمی می باشند که احیا و بازسازی شده اند. در این نوع اقامتگاه ها تلاش بر آن است تا گردشگران با آداب و رسوم، روش سنتی زندگی مردم بومی و غذاهای محلی آشنا شوند. در این اقامتگاه ها که تقریبا همگی آن ها به صورت خانوادگی ارائه خدمات می کنند، سعی بر این است تا میهمانان با شیوه سنتی زندگی در آن محل خاص آشنا شده و از غذاهای محلی آنجا استفاده و در محیطی طبیعی، سفر خود را به انجام برسانند.

طراحی داخلی و خارجی اقامتگاه های بوم گردی نیز باید با رویکرد بهره برداری از مبلمان و تجهیزات سنتی و بومی صورت گرفته تا علاوه بر آن که رفاه گردشگران را تامین می کنند، فرصتی را جهت آشنایی گردشگران با فرهنگ و سنت های مردم منططقه فراهم کنند.

 

در نهایت می توان گفت آنچه شاید امروز می‌تواند سبب توسعه پایدار گردشگری در کشور شود، به رسمیت شناختن اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی و توسعه آن ها است