تشریفات اختصاصی  CIP

در فرودگاه تبریز واحدی است بنام واحد CIP که برای میهمانان ویژه طراحی شده است  که خدمات ویژه ای را  برای مسافران و میهمانان ارائه میدهند از این قرار است که اگر شما میهمان خاصی دارید و میخواهید بصورت VIP  از ایشان استقبال کنید با  شماره  تلفن های  32608383 – 041 و یا 32608484 – 041 تماس گرفته و نام مسافر ، شماره پرواز و ساعت پرواز و مبدا پرواز  را به این واحد اعلام می کنید و این واحد یک خودروی ماکسیما یا تویوتا را را به پای هواپیما میفرستد و میهمان شما را  مستقیم به سالن CIP  میاورند در ضمن خودشان چمدان و اسباب ایشان را تحویل میگیرند و به سالن انتقال میدهند . در این سالن با انواع نوشیدنی ها (نسکافه ، چای ، آب میوه ) و بیسگویت ، شکلات بصورت سلف سرویس از میهمان شما پذیرایی خواهند کرد و شما به این سالن مراجعه کرده میهمان خود را تحویل میگیرید .

در صورتی که  شما از قبل هماهنگ کنید  که مسافری دارید و میخواهید بصورت ویژه بدرقه شوند باز با همان هزینه با این واحد مقدمات کارت پرواز و انتقال چمدانها  را از قبل با ایشان برنامه ریزی می فرمائید و  میهمان بدون دغدغه با سواری به پای پرواز جا به جا خواهند شد . و قبل از پرواز بصورت سلف سرویس با انواع نوشیدنی ها ( نسکافه ، آب میوه ، چای )  از میهمان شما پذیرایی خواهند کرد در این فاصله   بار _ گذرنامه – امور گمرکی مسافر را خودشان انجام خواهند داد .

تشریفات فرودگاهی CIP تبریز

جایگاه تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه تبریز
فرودگاه بین المللی تبریز در راستای تکریم مسافرین به مقصد تبریز و خروجی از تبریز اقدام به راه اندازی سالن تشریفات CIP نموده است. مسافرین محترمی که قصد عزیمت به تبریز و یا قصد پرواز از مقصد تبریز را دارند (پروازهای داخلی و خارجی) می توانند با ثبت درخواست خود از امکانات این مجموعه استفاده نمایند.

در لحظه ورود:
استقبال از مهمانان در پای پرواز
ورود به سالن تشریفات و انجام تشریفات ورود
استراحت و پذیرایی در محیطی آرام تا رسیدن چمدانها
در صورت نیاز به تاکسی تهیه و تدارک ترانسفر
در لحظه خروج:
استقبال و خوش آمدگویی در سالن CIP
اخذ کارت پرواز و تحویل چمدانها
پذیرایی و استراحت قبل از پرواز
خروج از گیت های اختصاصی بازرسی و گذرنامه

مشایعت تا پای پرواز توسط خودروهای مخصوص

 نوعنرخ (تومان)
 پرواز داخلی65.000
 پرواز خارجی145.000 
 مستقبل30.000

تلفن های تماس : کد تبریز 041

32608383

32608484