اگر به تبریز تشریف آوردید و قصد خرید داشتید چندین مرکز خرید را برایتان توصیه میکنم.

مرکز خرید سنگ فرش تربیت تبریز

آدرس : تبریز- خیابان امام- مابین میدان ساعت و چهار راه شهناز
این مسیر سنگ فرش در طول مسیر جاده ابریشم به طول حدود یک کیلومتر واقع شده که در طول این سنگ فرش مجسمه های حرف و مشاغل قدیمی نصب شده و نور پردازی سنتی در این محور انجام گرفته است.در این سنگ فرش باغچه های زیبایی ایجاد گردیده د در طول مسیر سروهای خمره ای کاشته شده اند .از نکات قابل توجه این سنگ فرش نصب مبلمان شهری زیبا و منحصر بفرد است که طرح آنها الگو برداری شده از پل قاری تبریز میباشد و از سنگ تراشیده شده است.مغازه های و مراکز تجاری خیابان تربیت از دیگر مراکز خریدی است که می توانید در آن کالاهایی با قیمت های متنوع از متوسط به بالا را تهیه نمایید.در مغازه های این خیابان کالاهای تولیدی تبریز از جمله کیف و کفش و مانتو و کت و شلوار را به قیمت مناسب می توانید خرید نمایید.
لباس زنانه و بچه گانه و کیف و کفش زنانه و پارچه را به خیابان سنگ فرش تربیت مراجعه فرمائید.

یکی دیگر از مراکز خرید لاله پارک بوده که لباس مردانه زنانه بچه گانه نیز دارد.

و خیابان شهریار و چهار راه آبرسان نیز از مراکز فروش لباس می باشند.

بازار تبریز – خیابان سنگ فرش تبریز – مرکز خرید تبریز – خیابان تربیت تبریز – لباس زنانه – کیف و کفش زنانه – پارچه فروشی – کفش تبریز – پاساژ پردیس _  پاساژ شیخ صفی _ اگر قصد خرید لباس زنانه ، کیف و کفش چرم تبریز ، پارچه های مجلسی زنانه ، لوازم آرایشی را داشتید به خیابان تربیت حتما سر بزنید .

هتل قیمت مناسب و بسیار تمیز نزدیک به این مرکز خرید توصیه سایت تبریز توریست به شماست . هتل دو ستاره تاپ سهند ، این هتل نزدیکترین هتل به مرکز شهر و بازار های تبریز است. در پائین همین صفحه اطلاعات و عکس هتل گذاشته شده.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *