مرکز خرید لاله پارک تبریز

۱۰

لاله پارک بعنوان یک مرکز تجاری مدرن در شمالغرب کشور امکان خرید،صرف غذا،تفریح و سرگرمی،شرکت درمراسم ویژه ، خدمات و سایر امکانات را برای استفاده و رفاه عموم هموطنان فراهم می کند.

ساعات كار لاله پارك : در روزهاي عادي از ساعت 10 صبح الي 22/30 مي باشد .
در ماه مبارك رمضان از ساعت 11/30 الي 23/30 مي باشد .
تلفن روابط عمومی لاله پارک : 36600777 با کد 041
لاله پارک

لاله پارک فضایی راحت ، مطمئن و مدرن جهت خرید شما را، شامل مجموعه ای متنوع از انواع مارکهای ایرانی و ترکیه ای برای کودکان بانوان و آقایان در فضایی با بیش از ۱۲۰ مغازه، ارائه میکند.

این مجموعه همچنین امکان استفاده از رستورانها،فست فود ها و کافی شاپ ها ، تجربه هیجان در فضای مجازی سینمای پنج بعدی ، ۱۲۰۰ متر مربع فضای بازی کودکان و ۴۲۱۳ متر مربع فضای هایپر مارکت ، شامل محصولات با کیفیت بالا، را برای استفاده عموم فراهم می نماید.

فست فود لاله پارک

لاله پارک شما را به صرف انواع غذاهای ایرانی ، ترکی ، مکزیکی وایتالیائی دعوت می کند. فضای خاص و دلنشین فوت کورت یک مکان عالی جهت استراحت کوتاه بعد از خرید برای صرف ناهار، شام و یا حتی یک میان وعده می باشد.بازدید کنندگان همچنین می توانند در فضای باز تراس از صرف دسرهای لذیذ و یا یک فنجان قهوه لذت ببرند.مرکز تجاری با سرویسهای خدماتی متفاوت جهت هرچه بهتر و لذت بخش تر کردن بازدید شما طراحی شده است.

محل بازی سرپوشیده کودکان در لاله پارک ، با تهیه و شارژ یک کارت در طبقه های فوقانی برای کودکان خود می توانید شادی و شوق را هدیه کنید.

محل بازی کودکان

خانواده های با فرزندان کوچک می توانند از ۵ واحد اتاق نگهداری از کودک استفاده نمایند. بازدیدکنندگان می توانند از فضا هایی که در قسمت مرکزی مجتمع به منظور استراحت آنها در نظر گرفته شده استفاده نمایند. میز اطلاعات همواره پاسخگوی هرگونه سوالات شما می باشد.فضاهای پارکینگ روباز و سرپوشیده با ۱۲۰۰ محل پارک ، دسترسی راحت و آسان به مرکز تجاری لاله پارک را فراهم می نماید. لاله پارک همچنین میزبان مراسم شاد و هیجان انگیز در طول سال برای تمامی سنین می باشد.
ازدوستان و خانواده ها جهت شرکت در این مراسم و فعالیتهای سرگرم کننده، که به صورت زنده برای عموم برگزار می شوند، دعوت بعمل می آید.

کیف وکفش تبریز

تبریز توریست مجری تورهای گروهی 

جشنواره های استان – روستاهای گردشگری – موزه های تبریز  – پارک های تبریز  – رستورانهای خوب استان – نقشه تبریز – چشمه های آب معدنی و آبگرم استان – اماکن گردشگری استان – فرش تبریزاستخر های تبریز – باقلوای تبریز  هتل های تبریزکفش دست دوز چرم تبریز پزشکان متخصص تبریز – پزشکان فوق متخصص تبریز آذربایجان شرقی در یک نگاه