هتل آپارتمان بهبود

هتل 4 ستاره بهبود، تحت پوشش شركت تعاوني بهبود، در بخش مركزي كلانشهر تبريز (ميدان ساعت) واقع است. علي رغم قرار داشتن در مركز شهر، اين مجموعه از محيطي آرام برخوردار است كه اين خود يكي از مشخصه هاي بارز هتل مي باشد.

همجواري با بيشتر مراكز تجاري و توريستي شهر تبريز از جمله ويژگي هايي است كه اين هتل را از هتل هاي ديگر متمايز كرده و به مسافران اين امكان را مي دهد كه هم بازديد از مراكز تاريخي و هم خريد از مراكز تجاري را در كوتاهترين زمان انجام دهند.

اين مجموعه در شهريور ماه سال 1393 آغاز به كار كرده و با برخورداري از مديريت و پرسنل مجرب و امكانات و خدمات مطابق با استانداردهاي بين المللي توانسته است موجب رضايتمندي صد در صد مهمانان و مسافران عزيز گردد، چرا كه شعار مديريت و اصول اصلي اين هتل ارائه بهترين خدمات با كمترين هزينه مي باشد.
تلفن رزرو : 35576647 – 35576820 – 35576822

تبریز توریست مجری تور های یکروزه تبریز گردی ، رزرو هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، کندوان ، جلفا ، رستوران گردی ، بازدید از موزه های تبریز ، بازدید از خانه های تاریخی و قدیمی تبریز ، بازدید از بازار تبریز ، بازدید از لاله پارک تبریز  میباشد قبل از سفر شما برنامه ریزی های لازم را انجام میدهیم  . تلفن تماس 09145809575

تورهای گروهی همراه با راهنمای کارت دار میراث فرهنگی  با وسیله نقلیه های مرتب (ون ، مینی بوس ، اتوبوس) و با چندین سال سابقه درخشان را در کارنامه خود داریم.

ثبت خاطرات خوب و به یاد ماندنی برای شما در تبریز ، هدف ماست.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاید این مطالب نیز مورد علاقه شما باشد .