درباره هتل لاله کندوان تبریز

هتل لاله کندوان تبریز سومین هتل صخره ای دنیا، در قلب روستای تاریخی و بسیار زیبای کندوان واقع شده است. این هتل دارای16 کرانه یا اتاق سنگی طبیعی می باشد. پیاده از هتل به روستای کندوان 5 دقیقه پیاده راه است . خودروی خود را در پارکینگ بگذارید و از هوای مطبوع  روستا بهره مند شوید اگر میخواهید زمان خلوت تری  به هتل کندوان بروید آخر هفته را انتخاب نکنید .  بهترین زمان برای اسکان در هتل کندوان وسط هفته میباشد.

کرانه ها در هتل صخره ای لاله کندوان شامل 1 سوئیت امپریال 2 سوئیت رویال و 3 سوئیت کوچک همراه با جکوزی می باشد. 6 کرانه کوچک نیز شامل جکوزی و 3 کرانه دیگر در این هتل دارای دوش می باشد.

آب معدنی روستای کندوان  از دل کوه های کندوان است که از بهترین آب های معدنی ایران به شمار می رود و برای امراض کلیوی بسیار مفید می باشد. لازم به ذکر است که روستای کندوان در فاصله 22 کیلومتری شهر اسکو و 62 کیلومتری شهر تبریز واقع شده است. آب و هوای این روستا که هتل پنج ستاره لاله کندوان در آن واقع است، کوهستانی و ییلاقی بوده به طوری که در فصل تابستان نیازی به سیستم سرمایش وجود ندارد.

هتل صخره ای می باشد و افراد سالمند و کسانی که مشکل پیاده روی دارند توجه کنند.

هتل فاقد هرگونه بالابر و اسانسور بوده و کاملا پلکانی می باشد.

فاصله هتل کندوان از فرودگاه تبریز حدود یک ساعت

فاصلعه  هتل کندوان از راه آهن تبریز حدود 45 دقیقه

فاصله زمانی هتل کندوان  از ترمینال تبریز حدود 45 دقیقه

هتل صخره ای کندوان

در کنار روستای کندوان ،  هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان که سومین هتل صخره ای در دنیا می باشد ساخته شده است .شرایط حضور گردشگران خارجی و داخلی را در بهترین شکل فراهم نموده است . این هتل دارای ۱۶ کرانه ( اتاق سنگی طبیعی ) می باشد . برای رزرو هتل با شماره تلفن ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵ تماس حاصل فرمائید . در ضمن اگر قصد اقامت در خود روستا در خانه های کله قندی  خواستید با قیمت بسیار مناسب داریم.

کرانه ها در زمستان دارای سیستم گرمایشی از کف و در تابستان به دلیل مطبوع بودن هوا نیازی به کولر ندارد. نزدیکی روستای حیله ور ، صنایع دستی ، کوه ارشد چمن ، روستای کندوان ، آب معدنی کندوان و هوای بسیار مطبوع از مزیت های  هتل کندوان می باشد . برای کسانی که  پادرد و یا زانو درد ندارند پله های این هتل صخره ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

صبحانه سلف سرویس – پارکینگ – وای فای  دارد

استخر و آسانسور ندارد

  • 2تخته با جکوزی
  • 400 هزار تومان
  • سوئیت با جکوزی
  • 580 هزار تومان
  • سوئیت رویال با جکوزی
  • 680 هزار تومان

شاید مطالب زیر نیز مورد علاقه شما باشد.