کافی شاپ های تبریز

فاکتورهای زیادی وجود دارند تا بتوان یک کافی شاپ را کافی شاپی خوب دانست.از میز کافی شاپ گرفته تا فضا و کیفیت و سرویس دهی و… چطور یک کافی شاپ می تواند خاطره ی خوبی برایتان رقم بزند؟
از نظر بسیاری از کارشناسان یک کافی شاپ خوب باید همیشه بوی قهوه ی آن به راه باشد یعنی این یکی از شرط های اصلی این است که بوی خاص و تازگی قهوه باید وقتی در کافی شاپ باز می شود اولین چیزی باشد که به مشام می رسد. صاحب یک کافی شاپ اگر باهوش باشد در ساخت آن از چوب استفاده می کند تا بوی قهوه را در آنجا بیشتر نگه دارد.

اگر چه شاید در فرهنگ آمریکایی ها کافی شاپ به معنای جایی است که در آن بتوان قهوه نوشید اما در فرهنگ مردم کشورهای دیگر کافه جایی برای عرضه و ارائه ی قهوه،غذاهای سبک و انواع نوشیدنی است. علاوه بر این یک کافی شاپ خوب باید محل مناسبی برای دور هم جمع شدن ها و گپ و گفتگوهای دوستانه در حین میل کردن باشد.
کافی شاپ خوب جایی است که به فرد آرامش دهد و جای دنجی باشد و علیرغم تمام هیاهوهای خیابان و محیط بیرون با پخش موسیقی زیبایی محلی گرم و صمیمانه را بوجود آورد.
میز کافی شاپ هم مورد دیگری است که باید به آن اهمیت داد در واقع این میزها نباید طوری باشند که فرد احساس کند که وارد رستوران شده است. اصولا صندلی های چوبی گزینه ی مناسبی هستند.
دکوراسیون و احترام سرویس دهنده ها می تواند جز فاکتورهای قرار گرفتن یک کافی شاپ در رده ی خوب باشد که در صورتی که هر کدام از آنها در نظر گرفته نشود،در تصمیم فرد اثر منفی می گذارد

تبریز هم مثل همه شهر های بزرگ دنیا پر از کافه و کافی شاپ و نیز رستورانه. همیشه انتخاب بهترین کافی شاپ سخت بوده ولی در اینجا سعی کردیم از کافی شاپ های معروف تبریز رو معرفی کنیم و بتونی انتخاب خوبی از میان کافی شاپ های تبریز برای امشب یا آخر هفته داشته باشی.