شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵
مرکز خرید رویال تبریز

مراکز خرید تبریز

مراکز خرید

مسافرانی که قصد سفر به تبریز و آذربایجان را دارند بهتر است مراکز خرید و فروش کالاهای مورد نیاز خود را پیش از سفر شناخته و آدرس آنها را به یاد بسپارند.

تبریز که از دیرباز به عنوان یکی از مراکز خرید و فروش در جاده ابریشم مطرح بوده ، در سال های اخیر نیز به دنبال ثبت جهانی شدن بازار مسقف خود، همچنین احداث مراکز تجاری جدید به قطب خرید و فروش شمال غرب کشور تبدیل شده است
چهارراه آبرسانی از دیگر مناطقی است که مراکز تجاری متعددی را از برج بلور ، جواهر تبریز، گلدیس، اسکان 1 و2 ، بلور و مروارید گرفته تا صدف ، برج سفید  یک و دو را در بردارد.
اگر قصد خرید کالاهای مد روز با قیمت های مناسب البته در برخی موارد بالا را دارید چهارراه آبرسانی را از دست ندهید.میتوان این مکان را در یک برنامه نیم روزه برای گردش و خرید انتخاب کرد.
در مراکز خرید این منطقه انواع پوشاک، کیف و کفش، عینک و انواع شیرینی و آجیل را می توانید تهیه نمایید، البته فست فودهای چهارراه آبرسانی و غذاخوری های این منطقه هم برای آنانی که چنین غذایی هایی را دوست دارند دلچسب است.

هتل های نزدیک به این مراکز خرید ، هتل گسترش  و هتل تبریز می باشد.

قنادی های واقع در چهار راه آبرسان  : قنادی ایوبی و قنادی تشریفات و قنادی پاک میباشد .

مرکز خرید بلور تبریز

آدرس : تبریز – فلکه دانشگاه

برج بلور در فلکه دانشگاه تبریز و در بین خیابان امام و بزرگراه استاد شهریار واقع شده و جلوه زیبایی به این میدان داده است این مرکز خرید یکی از قشنگترین برج های کشور میباشد . برج بلور  ۲۵ طبقه ست که سه  طبقه پارکینگ طبقاتی زیر زمینی  و سه طبقه از اون رو «مرکز خرید برج بلور» به خودش اختصاص داده. در این مرکز خرید می تونین انواع لباس ها و کیف و کقش مد روز  با قیمت های مناسب خریداری کنین. برای رفع خستگی می تونین از فود کورت این برج که در طبقه چهارم و رستوران گردان اون که در طبقه ۲۵ قرار داره هم استفاده کنین.

این برج در فلکه دانشگاه تبریز و در بین خیابن امام و بزرگراه استاد شهریار واقع شده و جلوه زیبایی به این میدان داده است

 سه  طبقه پارکینگ طبقاتی زیر زمینی ،سه طبقه مرکز خرید ، سالن همایش  و سینما در طبقه۲۴ ،رستوران در طبقه ۲۵ برج که جلوه زیبایی از شهر را بصورت چرخان در معرض دید مهمانان قرار میدهد ، ۲۰ مورد فست فود

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *