شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵

هدایای تبلیغاتی تدبیر رسانه

ست های چرم طبیعی تبلیغاتی
چرم جنسی است که در دباغی پوست خام جانوران، به ‌ویژه گاو به‌دست می‌آید. فرآیند دباغی، پوست فسادپذیر را به یک ماده‌ی طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون تبدیل می‌کند. چرم در تلفیق با چوب، پایه‌ی فناوری باستانیان را شکل می‌داده است………
چگونه چرم طبیعی را از چرم مصنوعی تشخیص دهید؟
۱- اولین توصیه این است که سعی کنید چرم را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چون این روزها چرم های وارداتی و بی کیفیت خیلی زیاد شده اند حتی به بعضی از آنها اسانس چرم زد ه اند و کاملا بوی چرم را می دهند بنابراین نمی توان از روی بو، چرم طبیعی را تشخیص داد
۲- وقتی به قسمت های مختلف چرم طبیعی دست بزنید چرم یکدست نیست یعنی بعضی جاها نازک است و بعضی جاها ضخیم است. چون قسمت های مختلف پوست دام ضخامت های متفاوتی دارند. در حالی که چرم مصنوعی چون با دستگاه درست می شود کاملا حالت یکدست دارد.
۳- وقتی چرم طبیعی را زیر نور بگیرید به طور یکدست نور را منعکس نمی کند و بعضی جاهای چرم مات و بعضی جاها براق به نظر می رسد.

ما معتقدیم یک ارتباط نزدیک با شما، در موفقیت سایت شما و آنلاین نمودن تجارت شما بسیار تاثیر گذار است. در پروسه طراحی سایت ارزیابی محتوا و تجزیه و تحلیل مزیت رقابتی شما نسبت به همکاران عاملی کلیدی است، که در طی جلسات متعددی که کارشناسان ما با شما خواهند داشت، به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ما در تمام عرصه های دیجیتال مارکتینگ مثل طراحی سایت، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو فعالیت می کنیم. همچنین سایر خدمات ما شامل ساخت تیزر، فیلم تبلیغاتی، طراحی مالتی مدیا و انیمیشن صنعتی است.نگاه به آینده

هدف ما تغییر آینده دیجیتالی در کسب و کار است، می خواهیم تجارت آنلاین بهتر از همیشه رفتار کرده و به سبک جدیدی با مشتریان صحبت کند، به نظراتشان توجه کند و در شبکه های اجتماعی دوستی محبوب باشد.

جهت تماس با ما با شماره ۰۴۱۳۳۳۴۴۶۱۱ و یا ۰۹۱۴۴۰۵۱۵۷۱ تماس بگیرید.

هسته اصلی شرکت تدبیر رسانه سهند در سال ۱۳۸۵ پایه گذاری شد اما فعالیت متمرکز آن از سال ۱۳۹۰ آغاز گردید. موسس این شرکت جناب آقای وحید ارجمند می باشد. پس از بنیان گذاری این شرکت، مجموعه در زمینه های مختلف تبلیغاتی و خدمات IT شروع به فعالیت نمود. این مجموعه با هدف گسترش خدمات تجارت الکترونیک و تبلیغاتی در شمالغرب کشور فعالیت نموده و با آخرین تکنولوژی های روز خدمات خود را ارائه می دهد. شرکت تدبیر رسانه سهند با تکیه به نیروی انسانی جوان و فعال و خلاق خود تاکنون به بسیاری از سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی خدمات ارائه نموده و همواره سعی در بهبود کیفیت و افزایش سود آوری برای مشتریان دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *