شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵

پارک ولیعصر

پارک  ولیعصر

پارک  ولیعصر با آبنما های هوشمند موزیکال 
 در این آب نمای هوشمند نور پردازی ۷ رنگ بصورت لیزری و کاملا حرفه ای انجام یافته و جلوه زیبایی از شبهای تبریزرا به نمایش می گذارد.

لذت و آرامش را در کنار این آبنما حس خواهید کرد.

پارک ولیعصر نماد بارز و موفق  طرح حذف چمن 
طرح حذف چمن و فضای سبز بدون چمن یکی از طرح های سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری میباشد که سومین سال اجرایی خود را میگذراند.
پارک ولیعصر تبریز نیز به پیروی از این هدف طی چند سال گذشته با کاشت انواع گونه های رز و نسترن و شمشاد و کاج و سرو و یاس زرد و زرشک و گلهای فصلی به یکی از زیباترین و بهترین پارکهای تبریز تبدیل شده .چرا که عطر انواع گلهای مختلف فصلی به مشام هر بیننده ای خوش می آید و از گشت و گذار در این پارک زیبا لذت میبرد.
شایان ذکر است طی سال قبل با نصب اولین آبنمای موزیکال شمال غرب کشور در این پارک بر زیبایی ها و جاذبه های این پارک افزوده است و شهروندان و مسافران زیادی از این پارک استفاده میکنند
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *