شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵

پرسش ها

پرسش ها در خصوص گردشگری آذربایجان شرقی

مسیر رفت از تبریز به سمت کلیبر و مسیر برگشت از سمت جلفا میباشد لطفا این مسیر را تشریح کنید و نقاط دیدنی را ذکر و چه مکانی برای ماندن شب بهتر است؟
اگر قصد دارید درداخل جنگل های ارسباران شب را بمانید در کلیبر منطقه قلعه دره سی  کانکس برای کرایه کردن وجود دارد و بعد هم دره مکیدی برای استراحت و چادر زدن  مناسب است  . فقط در دره مکیدی که از شهر دور است از قبل به فکر تهیه غذا باشید چون در این مکان رستورانی وجود ندارد . همه جای این منطقه دیدنی است و انسان را مبهوت خود میکند ، مخصوصا” پیاده روی از جنگل بطرف قلعه بابک ( قلعه دره سی).

Back to top

چگونه میتوان با مدیران سایت ارتباط بر قرار کرد باتشکر
۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵ شماره همراه اینجانب می باشد .

Back to top

جناب آقای حق شناس عزیرضمن عرض سلام مناسب دیدم که پیغامم رو اینجا براتون بذارم دست مریزاد !سایت بسیار خوبی تنظیم کردین و اگه اطلاع رسانی خوبی بشه همه بر و بچه های راهنما میتون ازش به نحو احسن استفاده کنن و خودشون هم یار و یاور شما باشن برای ارتق
سلام دوست عزیز ، ایده طراحی این سایت  را در ذهن داشتم تا با معرفی جاذبه های توریستی ، هتل ها ، موزه ها ، سوغات فروشی ها و بهترین رستورانهای تبریز اطلاعات اولیه را در اختیار مسافرین محترمی که قصد سفر به این استان را دارند بگذارم که  بحمدالله بامو فقیعت انجام یافت و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد  و بنده این را حاصل محبت های تمام کسانی که با عشق برای آماده کردن این سایت  تلاش کردند میدانم. از جمله آقای مهندس روحی که شبانه روزی برای طراحی سایت زحمت کشیدند و من از فرصت استفاده کرده از ایشان نهایت تشکر و قدر دانی را دارم .

Back to top

بهترین قشنگترین مناطق دیدنی تبریز

Back to top

سلام مابدون ماشین هستیم.فاصله ازتبریز تاقلعه بابک چقدره وچطوربایدرفت؟
سلام دوست عزیز از تبریز مسیر اهر ، کلیبر را انتخاب خواهید فرمود فاصله زمانی با سواری حدود ۳ ساعت می باشد از کلیبر تا دامنه قلعه بابک چند کیلومتری بیشتر نیست . در ضمن اگر نیاز به راهنمای گردشگری و وسیله نقلیه  داشتید میتوانیم معرفی کنیم . شماره تماس ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵ با همین شماره در واتساپ و تلگرام نیز هستم.

Back to top

مهمترین و زیباترین اماکن تفریحی تبریز کجاهاست. اگر نتونم همه جا رو به علت کمبود وقت سفرم برم ، جاهای اصلی و گلچین به نظر شما کجاست که نباید از دست بدم؟
سلا م  ، سئوال خوبی پرسیدی دوست عزیز ، حتی اگر یک روز در تبریز باشی  کندوان  و پارک ائل گلی را با یک برنامه ریزی نیم روزه حتما تشریف ببرید از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۸ کندوان  و شب وقتی چراغها روشن شد پارک ائل گلی را پیشنهاد میکنم . در ضمن اگر با ما تماس بگیرید خدمات گشت شهر تبریز را با راهنمای محلی و وسیله نقلیه اجرا میکنیم .     شماره تماس  ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۸۵

Back to top

آیا تبریز باغ وحش خوبی هم دارد؟
بله تبریز باغ وحش دارد اما خوب یا بد قضاوت با شماست  ! یکی در پارک باغلار باغی و دیگری در لونا پارک ائل گلی .و یک موزه حیات وحش در چهار راه آبرسان ادراه محیط زیست دارد .

Back to top

مکان مناسبی که بتوان شبها چادر زد کجای تبریز است؟
دو ست عزیز سلام . بهترین مکان برای چادر زدن  پارک مسافر و ائل گلی میباشد .

Back to top

با عرض سلام وخسته نباشید :مسافت تا جلفا چقدر است وآسیاب خرابه ودره مکیدی در یک مسی هستند ؟باتشکر فروان از راهنمایی شما
سلام دوست عزیز ، مسیر تبریز تا جلفا ۱۴۰km هستش . در ضمن دره مکیدی و آسیاب خرابه در یک امتداد هستند . اما  حد اقل برنامه دو روزه  برای این مسیرباید داشته باشید .

Back to top

باعرض سلام وخسته نباشید مسیرآسیاب خرابه تا تبریز چقدر است ؟آیا آسیاب خرابه کلسا سن استانوس وکلیبه همه در یک مسیر هستند ؟با تشکر
سلام دوست عزیز : آسیاب خرابه تا تبریز حدود ۱۷۳ کیلو متر است . که ۱۴۰ کیلومتر تبریز جلفا است و ۳۳ کیلومتر جلفا تا آبشار آسیاب خرابه است.  آبشارآسیاب خرابه در غرب جلـفا و کلیسا سنت استپانوس در شرق جلـفا واقع شده است . به کلیبر از تبریز و از جلفا میتوان رفت .

Back to top

اینجانب ناهید کوکبی سوال بخصوصی ندارم فقط میخواهم از جناب اقای حق شناس بسیار تشکر کنم زیرا ایشان لیدر خیلی قدر و با معلوماتی هستند و در این مدتی که ما {تور اصفهان } به ایشان زحمت دادیم خیلی به ما خوش گذشت و بدین وسیله از ایشان و سایر دست اندر کاران محترم
سلام خانم کوکبی شما لطف دارید . متشکر انجام وظیفه بود.

Back to top

با سلام. گفته شده که مسیر کلیبر تا آینالو بعد از روستای اسکلو خاکی می باشد. آیا با پراید می توان این مسیر خاکی را طی کرد؟ با تشکر.
دوست عزیز مسیر کلیبر به آینالو مسیر آسفالت هست فقط فرعی آینالو که مسیر کوتاهی هم است کمی صعب العبور هستش .

Back to top

مناطق گردش گری کلیبر
قلعه بابک ( جنگلهای ارسباران ) و پل خدآفرین ، و نزدیکی  منطقه به آبگرم متعلق .

Back to top

آیا از تبریز به کرمان با قطار میشه رفت ؟واکر رفت چند ساعت طول می کشد؟وقیمت بلیت ان چقدر است؟؟؟ممنون میشم از راهنمای شما
دوست عزیز:  با قطار ، تبریز به تهران و سپس تهران به کرمان امکان پذیر است . اکثر شهر ها به مسیر تهران قطار دارند .از تبریز به تهران با قطار حدود ۱۳ ساعت طول میکشد .

3 پاسخ به “پرسش ها”

فرزانه نیک فرد
774-12-12
به نام خدا باسلام ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۶ تا اول خرداد روزهای خاطره انگیزی بودند که همیشه در ذهن ما ثبت خواهند بود. یک تور شش روزه با خاطراتی بی نظیر. لحاظتی سرشار از آرامش در بین مردمانی از جنس مهربانی با لهجه شیرین تبریزی. وقتی سفرمان را اغاز کردیم فکر نمی کریدم اینگونه دل انگیز به پایان برسد. تبریز را نمی شناختیم اما امروز دریچه جدیدی به روی چشمانمان باز شده که از آن زیبایی های بی نظیر تبریز را به نظاره نشسته ایم. مزدمانی باصفا ، شهری با ابهت و اقتدار در عین حال در زیبایی یکتا که به واقع می توان آن را نگین انگشتری ایران زمین نامید. در بین سفرهایی که تاکنون داشته ام تبریز تنها جایی بود که دل تنگی دیرتر به سراغ آدم می آمد. شاید دلیلش مردم با صفای این دیارو فرهنگ و تمدن نهفته در آن باشد. ناگفته نماند که وجود راهنمای گردشگری کاربلد و باتجربه، متعهد، صبور و درستکار مسئله پراهمیتی است که تجربه این سفر خوب و پربار را برای ما رقم زد. از تیم گردشگری تبریز توریست بویژه راهنمای تور برادر بزرگوارمان جناب آقای حق شناس کمال تشکر را داریم. در تبریز باید عمیق تر نفس کشید. خاطرات تبریز در خاطرم خاطره انگیزترین خاطره هاست. بیز تبریز لرین بوناخلاردیخ .... چوخ خوش گشته..امیدوارم درست نوشته باشم. با ارزوی موفقیتهای روزافزون ...برقرار و پاینده باشید نیک فرد - کاشان
پاسخ
ذوقی
775-02-24
سلام خدمت آقای حق شناس از زحمات شما بابت رزرو اپارتمان تشکر میکنم بهترین منطقه رو برای ما انتخاب کردید و از راهنمایی شما در سایت خیلی بهره بردیم .انشاا...در سفرهای بعدی به تبریز وقت بیشتری میزاریم برای گردشگری در تبریز و از خدمات تورهای تبریز گردی شما بیشتر بهره میبریم .
پاسخ
پری ناجی
775-02-25
برای اجاره و رزرو کانکسها شماره تلفن میتونید بدید ممنون میشم
پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *