شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۴۵۸۰۹۵۷۵

چرم تبریز

چرم تبریز

شرکت چرم 110 امینی

 

تولید کننده انواع چرم طبیعی ، سراجی و اشبالت در رنگهای مختلف

تلفن  تماس 32852111-041

فاکس :  32852869 – 041

 

مدیر فروش : علیرضا امینی

مدیر اداری  : مهدی امینی

مدیر تولید  :  جعفرامینی

 

تبریز : شهرک صنعتی چرم شهر _ گلستان سوم _ کوی سهند _ پلاک 34

چرم تبریز
چرم تبریز

چرم، از دباغی پوست خام جانوران، به‌ویژه گاو و گوسفند به‌دست می‌آید. فرایند دباغی، پوست فسادپذیر را به یک مادهٔ طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون تبدیل می‌کند.استفاده از پوست حیوانات مختلف برای ساخت پوستین و قبضه شمشیر و آستر کفش و لباس های زمستانی هم چنین برای رکاب و مشک و نیز جلدهای چرمی برای کتاب ها که به صورت ساده ای طلا کوب می شد، بعضی از مهم ترین کاربردهایچرم است.

اولین کارخانه چرم سازی ایران در سال 1308 شمسی در شهر تبریز بنا شد و پس از آن در همدان، تهران، اصفهان و برخی شهرهای دیگر نیز کارخانه هایی تاسیس شد.

شهر تبریز به واسطه داشتن کارخانه های متعدد چرم سازی و کارگاهای تولید کفش و کیف و سایر محصولات چرمی بیش از 80 درصد چرم و محصولات چرمی کشور را تولید و علاوه بر تامین نیاز داخلی، در بخش صادارات چرم و محصولات هم فعال می باشد.

چرم اصل را چگونه تشخیص دهیم”

تشخیص چرم طبیعی از چرم ساخت دست انسان در برخی موارد بسیار دشوار است. چرم طبیعی بسیار گرانتر از چرم مصنوعی است. برخی از کالاهای چرمی اگر با چرم اصل تولید شده باشند، معمولاً دارای شناسنامه بوده که اطلاعات مربوط به کالا در آنها درج شده است. در مورد برخی از محصولات چرمی اگر امکانش وجود داشته باشد، به قسمتهای برش خورده آنها نگاه کنید. اگر در آن بخشها نشانه‌ای از حالت پلاستیکی و نرم مشاهده کردید چرم طبیعی نیست. چرم را لمس کنید. چرم طبیعی بسیار نرم و منعطف است. چرم را بو کنید. چرم طبیعی بوی مشخص و خاص دارد که هرگز نمی‌توان از آن کپی‌برداری کرد. به بافت چرم نگاه کنید اگر گره‌ها، خلل و فرجهای آن طبق الگویی قابل شناسایی باشد، چرم مصنوعی است. چرم طبیعی و مصنوعی را از پشت آنها نیز می‌توان از هم تشخیص داد. چرم مصنوعی دارای پوششی در قسمت پشت است که هنگام برش آسیب می‌بیند و کاملاً مشخص است.

شاید موارد زیر نیز مورد علاقه شما باشد

تبلیغات

ست های چرم طبیعی تبلیغاتی چرم جنسی است که در دباغی پوست خام جانوران، به ‌ویژه گاو به‌دست می‌آید. فرآیند دباغی، پوست فسادپذیر را به یک ماده‌ی طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف‌پذیر برای کاربردهای گوناگون تبدیل می‌کند. چرم در تلفیق با چوب، پایه‌ی فناوری باستانیان را شکل می‌داده است……… چگونه چرم طبیعی را از چرم […]
آموزشگاه موسیقی هرمس
آموزشگاه موسیقی هرمس آدرس: تبریز ، جاده ائل گلی ، فلکه خیام ، ۳۵ متری سینا ، روبروی پیانو باربد ، پلاک ۸۶ آموزشگاه موسیقی هرمس تلفن :    ۱۴_۰۴۱۳۳۲۷۲۲۱۳ آموزش در کلیه سبک ها و سازهای کلاسیک ، آذری ، پاپ ، ایرانی ادرس: تبریز ، جاده ائل گلی ، فلکه خیام ، ۳۵ […]
برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *